BluePink BluePink
XHost
Servere virtuale de la 20 eur / luna. Servere dedicate de la 100 eur / luna - servicii de administrare si monitorizare incluse. Colocare servere si echipamente de la 75 eur / luna. Pentru detalii accesati site-ul BluePink.

ultimul an...?

Elevii clasei a XII-a.

Moderatori: Iulica, Teutza, damariamara

ultimul an...?

Mesajde damariamara » 01 Mar 2007 17:52

12 ani de scoala...si ma gandesc cand au trecut?...Suntem mari deja, batrani poate....de exemplu, eu fac 19 ani pe 3 martie :D .va doresc,dragi colegi,sa va traiti aceste ultime luni cu zambetul pe buze, sa nu regretati nimic din cei 12 ani in scoala vietii...si..mult succes la examen!:) va pup!!!:*
Avatar utilizator
damariamara
 
Mesaje: 3
Membru din: 01 Mar 2007 17:35
Locaţie: sulina

Mesajde dora » 01 Mar 2007 18:38

sal ana ...stiu despre ce vb..am trecut si eu prin asta..sa stii ca sunt niste emotii deosebite,si puternice cand vine sfarsitul anului...eu cand ma mai gandesc si ma uit la poze..ma intristez...si parca parca imi vine sa pling!!
asa ca profitati de ultimele clipe de liceul ca sunt foarte imp..pt viitor
be happy, don't worry !!! life goes on!!!
Avatar utilizator
dora
 
Mesaje: 16
Membru din: 01 Mar 2007 14:03

salutare

Mesajde cata21 » 02 Mar 2007 21:28

adevaru e k eu nam fost un elev model in liceu.. :)- dar pot sa zic k si mie imi e cam dor de scoala..asa k vb lu dora...distrativa cat mai puteti k dupa aia dati de jungla :)
my id anim.0748 :D
Avatar utilizator
cata21
 
Mesaje: 8
Membru din: 02 Mar 2007 17:52
Locaţie: tulcea

Mesajde alex » 04 Dec 2007 01:19

12 ani: primi 4...bataie . urmatorii 4...confuzie. ultimii 4...dezgust total. am zis ca e doar in mintea mea...ca termin si imi va fi dor. Am sa urasc liceul toata viata. si cand ma gandesc ca profesorii ar fi trebuit sa ne faca sa ne amintim cu drag de el...si de ei mai ales! Cred ca mai frica imi era ca nu iau bacu si tre sa mai vin la scoala sa-l dau decat ca nu-l iau si nu intru la facultate! si despartirea de colegi(banchet, cheie) a fost in spiritul anilor petrecuti impreuna: dezbinare, bisericute bla bla. urat... :cry: :cry:
alex
 
Mesaje: 5
Membru din: 01 Dec 2007 17:39


Înapoi la Clasa a XII-a

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 1 vizitator

cron