BluePink BluePink
XHost
Servere virtuale de la 20 eur / luna. Servere dedicate de la 100 eur / luna - servicii de administrare si monitorizare incluse. Colocare servere si echipamente de la 75 eur / luna. Pentru detalii accesati site-ul BluePink.

in sfarsit...:D

Elevii clasei a IX-a.

Moderatori: Iulica, Teutza, damariamara

in sfarsit...:D

Mesajde Teutza » 18 Sep 2007 13:25

in sfarsit am ajuns si in clasa a IX-a...cu emotie am intrat toti in sala de clasa....(adevarul e ca te cam adorme culoarea aia portocalie de la jaluzele)...calmul nostru de la inceput a ajuns mai mult o agitatie in prima ora cand am dat lucrare...dar....cu toate ca a fost nasol..trecem noi si peste asta... :wink: ...ce sa mai comentez....am ajuns la liceu... :D :D :D ...asta e tot ce ne doream toti....:)...ce sa mai zic...??..le doresc la toti multa bafta la liceu.... :wink:
Avatar utilizator
Teutza
 
Mesaje: 3
Membru din: 23 Iun 2007 19:04

Re: in sfarsit...:D

Mesajde admin » 20 Sep 2007 11:23

Teutza scrie:in sfarsit am ajuns si in clasa a IX-a...cu emotie am intrat toti in sala de clasa....(adevarul e ca te cam adorme culoarea aia portocalie de la jaluzele)...calmul nostru de la inceput a ajuns mai mult o agitatie in prima ora cand am dat lucrare...dar....cu toate ca a fost nasol..trecem noi si peste asta... :wink: ...ce sa mai comentez....am ajuns la liceu... :D :D :D ...asta e tot ce ne doream toti....:)...ce sa mai zic...??..le doresc la toti multa bafta la liceu.... :wink:


mda...bine v-am gasit (te-am gasit) :D pe forumul liceului "Jean Bart" Sulina. Din partea administratorului acestui forum va doresc un an excelent, cu succese si :D :wink: aveti grija q notele ce faceti :P .
Avatar utilizator
admin
Site Admin
 
Mesaje: 20
Membru din: 25 Feb 2007 02:18
Locaţie: Timisoara


Înapoi la Clasa a IX-a

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 1 vizitator

cron