BluePink BluePink
XHost
Gazduire site-uri web nelimitata ca spatiu si trafic lunar la doar 15 eur / an. Inregistrare domenii .ro .com .net .org .info .biz .com.ro .org.ro la preturi preferentiale. Pentru oferta detaliata accesati site-ul BluePink

:D

Dirigintii liceului nostru.

Moderatori: Iulica, Teutza, damariamara

:D

Mesajde cata21 » 02 Mar 2007 21:35

respect ptr doamna Dicarov :k: voi ce parere aveti de dirigintii vostri? :angel: :)-
my id anim.0748 :D
Avatar utilizator
cata21
 
Mesaje: 8
Membru din: 02 Mar 2007 17:52
Locaţie: tulcea

Mesajde arisro » 02 Mar 2007 23:39

eu am avut-o ca diriginta pe doamna Marin din clasa a V-a pana in clasa a XII-a inclusiv. Tot respectul pentru dumneaei, si pentru munca depusa, si nervii consumati cu clasa noastra.
arisro
 
Mesaje: 3
Membru din: 02 Mar 2007 14:56

dap

Mesajde cata21 » 02 Mar 2007 23:46

asa e aris...in liceu am avuto pe damna dicarov...iar knd am fost coleg cu tine am impartit aceeasi diriginta pe doamna marin.... :drink:
my id anim.0748 :D
Avatar utilizator
cata21
 
Mesaje: 8
Membru din: 02 Mar 2007 17:52
Locaţie: tulcea

Mesajde Iulica » 03 Mar 2007 18:20

Eu am avut-o diriginta pe D-na Stancovici care a fost deasemenea o doamna cu noi(sau cel putin cu unii dintr noi).Asha ca tot respectul pentru dansa.Sa-i de-a Dumnezeu nervi in continuare sa mai suporte si alte multe clase de-acum inainte :angel:
Avatar utilizator
Iulica
 
Mesaje: 5
Membru din: 01 Mar 2007 17:04

Asa e...

Mesajde admin » 09 Mar 2007 15:47

Asa e si Iuly are dreptate: Stancovici, RESTECPT :k: pentru dansa! O adevarata
diriginta indiferent cum a fost pentru altii.
:restecp:
Avatar utilizator
admin
Site Admin
 
Mesaje: 20
Membru din: 25 Feb 2007 02:18
Locaţie: Timisoara

Mesajde dora » 10 Mar 2007 12:58

baieti va dau dreptate.. :k: d-na Stancovici a fost o bomboana cu noi...pt ca nu cred ca treceau uni dak dansa nu se facea ca nu vede toate boacanele si rubricile pline de absente...a inteles ca uni sufereau de chiulangita cronica acuta :brrr: dansa merita mult mai multe de la elevi..si imi pare rau de cum se vb de ea in scoala..chiar imi pare rau.. :() tot respectul pt dansa... :restecp: :)
be happy, don't worry !!! life goes on!!!
Avatar utilizator
dora
 
Mesaje: 16
Membru din: 01 Mar 2007 14:03

Mesajde B.AliNa » 24 Noi 2007 22:44

Si eu ma avut-o diriginta pe doamna Stancovici in clasa a-IX-a am tot respectul pentru dansa...ne motiva absentele...a motivat foarte multe absente in clasa noastra...chiar in clasa a-IX-a clasa noastra a batut recordul la absente , dar se purta foarte frumos cu noi...acum o avem diriginta pe doamna scaunasu...ne intelegem bine cu ea... :D
B.AliNa
 
Mesaje: 5
Membru din: 24 Noi 2007 22:09

Mesajde B.AliNa » 24 Noi 2007 22:48

Imi este foarte dor de orele de dirigentie sau orele de geografie cu doamna Stancovici....pacat ca acum nu mai preda, la toate clasele...o respect ...si sper sa ne scuze pentru ca am facut foarte multe boacane...si ...e o profesoara si o diriginta foarte buna... :D
B.AliNa
 
Mesaje: 5
Membru din: 24 Noi 2007 22:09

Nu-i asa Alina

Mesajde Andreiushul » 25 Noi 2007 20:48

Doamna Stancovici a fost o diriginta extraordinara.....pacat k a iesit la pensie, si preda numai la clasa a 12-a......Doamna diriginta, doamna Scaunasu....e mult prea diferita.....nush cum te intelegi tu, dar multi nu se inteleg bine cu dansa......ne cam are in vizor....pe unii chiar ii uraste.....dar asta e, o sa iasa si dansa la pensie :D :twisted:
Andreiushul
 
Mesaje: 4
Membru din: 25 Noi 2007 20:38

Andrei...javascript:emoticon(':D')

Mesajde B.AliNa » 25 Noi 2007 22:25

Sunt perfect de acord cu tine...pacat ca Doamna Stancovici a iesit la pensie si nu o mai avem ca diriginta...mai tii minte cand i-a motivat lui Valcu cred ca vreo..200 si ceva de absente...si noua cate ne-a motivat...Pacat ca nu i-am aratat dumneaei cat de mult ne-am atasat de ea cand ne era inca diriginta....am tot respectul din lume pentru dansa :D ...si cred ca toata clasa a-X-a real...acum insa o avem ca diriginta pe doamna Scaunasu....oricum Andrei sa stii...mai sunt doi ani..si apoi...terminam liceul...si o sa scapam de profesori ..,de diriginta....,dar intr-o zi ne vom aduce aminte de ea, deoarece a avut un rol cat de mic in educatia noastra....chiar daca majoritatea din clasa nu se prea inteleg cu ea...eu totusi o respect...nu pot spune ca ma inteleg perfect cu dansa...dar destul de bn... :D :D
B.AliNa
 
Mesaje: 5
Membru din: 24 Noi 2007 22:09

Mesajde Oana B » 30 Noi 2007 18:56

Colegutzii, mey mie chiar imi lipseste D-na Stancovici, dar si D-na Scaunasu are farmecul ei... daca ar fi fost perfecta iar nu era bine asa ca respect, ne este totusi diriginta. Si D-na Picu (Ex. Muntenu) /prof. de franceza... a fost o zuper diriginta. Imi pare rau ca dupa banchet nu am mai vorbit cu dansa...doar ne salutam si cata ceva despre "sanatate"...oricum ne va fi dor de toti profesorii din scoala... dupa terminarea liceului asa ca ...
Oana B
 
Mesaje: 2
Membru din: 27 Noi 2007 20:17

Mesajde alex » 03 Dec 2007 00:26

bai...imi pare bine pentru voi....cel putin la faza cu absentele. nu am cerut 200 de motivari ci macar sa nu se scada un punct la purtare la 3 absente sau la 5 absente(ce democratic nu?) ce dracu oameni buni....nu-i nimic, suntem corecti! da-ti oile sa le pazeasca lupul...numai bine!
alex
 
Mesaje: 5
Membru din: 01 Dec 2007 17:39


Înapoi la Diriginti

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 1 vizitator

cron