BluePink BluePink
XHost
Oferim servicii de instalare, configurare si monitorizare servere linux (router, firewall, dns, web, email, baze de date, aplicatii, server de backup, domain controller, share de retea) de la 50 eur / instalare. Pentru detalii accesati site-ul BluePink.

the teachers...

Profesorii liceului nostru.

Moderatori: Iulica, Teutza, damariamara

the teachers...

Mesajde dora » 10 Mar 2007 13:12

eu imi dau palaria jos in fata unui profesor(ex.) domnul Ivan..a fost un foarte bun profesor si prieten,pt mine si cred ca si pentru colegii mei..e un om de nota 10 !!! :) :) :-) *-)
be happy, don't worry !!! life goes on!!!
Avatar utilizator
dora
 
Mesaje: 16
Membru din: 01 Mar 2007 14:03

Mesajde ancutza_u » 29 Mai 2007 11:14

cristina ai mare dreptate..domnul ivan a fost un super profesor si numai noi stim kti nejavascript:emoticon(':k:')
Bravorvi si-javascript:emoticon(':k:')
Bravoa consumat..asta e javascript:emoticon(':o-')
Surassi bune si rele toate impreuna..te poop :k: :fallinlove:
ancutza_u
 
Mesaje: 1
Membru din: 02 Mar 2007 15:13

Mesajde alex » 01 Dec 2007 19:47

scoala noastra a avut profesori extraordinari care...cum e si normal pe la noi... au fost dati la o parte pentru ca ei chiar faceau ceva in scoala aia. nu are rost sa mai pomenesc de dl Ivan datorita caruia multi(si eu) au luat bacul si capacitatea. chiar si dl turbatu era un bun profesor bun in opinia mea daca il ascultai bineinteles, desi pt el eram un pletos si un traficant de droguri. Domnul Chivu...va ramane in amintirea mea ca un profesor f bun care desi e de mult in scoala nu s-a plafonat si a facut ceva pt noi. in rest...dupa ce stai 30 de ani printre plozi parca nu mai ai chef de scoala lor si mai ales de ei. nu mai spun de elevi...mie personal liceul mi s-a parut cea mai acra perioada din scoala si din viata si asta in principal din cauza profesorilor si a mentalitatii lor. e destul de frustrant sa se faca abstractie de ceea ce esti, de personalitatea ta si sa fi manat incet si frumos impreuna cu ceilalti. toti sub un soare...ca o turma. fusta pana la pamant, blugii pana-n gat, un sac cu cenusa in cap daca se poate...si sanatate! ma gandeam ca am sa regret si o sa-mi fie dor de clopotel, de profesori, de colegi...da' de unde??? totusi calvarul a meritat din plin: am cunoscut-o pe fata pe care o iubesc, pe cel mai bun prieten(mi-a fost coleg de banca) si asa am putut ajunge la facultate unde este f bine. profesor la sulina???aaaa...mai bine nu!
alex
 
Mesaje: 5
Membru din: 01 Dec 2007 17:39

Mesajde alex » 03 Dec 2007 00:22

imi cer mii de scuze pt ca nu am mentionat de d-na Marin, d-na Fatulescu sau o profesoara care a plecat dar care m-a facut sa iubesc disciplina dumneaei: d-ra Raducu. Doamna Marin cel putin a varsat lacrimi in ultima ora de lb. romana ceea ce am facut si eu. Ne-a demonstrast ca ne iubeste. Glumea si era foarte de treaba dar nu puteai sa i te urci in cap. de fiecare data era ultimul lup mancat de oaie plus glumele subtile care ne amuzau la culme. sa nu mai zic de romana care o faceai...singura profesoara care era cum imi doream sa fie un profesor. un peste mare in balta mica...pacat!
alex
 
Mesaje: 5
Membru din: 01 Dec 2007 17:39


Înapoi la Profesori

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 1 vizitator

cron