bancuri, glume, imagini, video, fun, bancuri online, bancuri tari, imagini haioase, videoclipuri haioase, distractie online Pe HaiSaRadem.ro vei gasi bancuri, glume, imagini, video, fun, bancuri online, bancuri tari, imagini haioase, videoclipuri haioase, distractie online. Nu ne crede pe cuvant, intra pe HaiSaRadem.ro ca sa te convingi.

Bine ati venit pe acest forum !

Coloana pe care se sprijina educatia ta.

Moderatori: Iulica, Teutza, damariamara

Bine ati venit pe acest forum !

Mesajde admin » 25 Feb 2007 03:43

Buna tuturor ! Numele meu este Chirilov Claudiu si pare ca sunt cel mai fericit :D De ce ? Pentru ca am reusit in sfarsit sa realizez site-ul liceului in care am studiat timp de 4 ani de zile. Daca prin aceasta am reusit sa va incant sau nu asta o stiti numai voi.

:lol:

Cu privire la acest forum vreau sa va spun ca se adreseaza tututor persoanelor care au calcat prin acest liceu si nu numai. Astept sugestii, idei, noi topicuri si cat mai multe pareri despre liceul nostru, profesorii ei si orice alt aspect ce face referire la acesta.

Have fun !
Avatar utilizator
admin
Site Admin
 
Mesaje: 20
Membru din: 25 Feb 2007 02:18
Locaţie: Timisoara

salut

Mesajde cata21 » 02 Mar 2007 18:23

felicitari ptr idee.. 8) bine k s-a gandit cineva sa faca asa ceva.. :idea: poate se mai desteapta lumea pe acolo :D :D :lol:
my id anim.0748 :D
Avatar utilizator
cata21
 
Mesaje: 8
Membru din: 02 Mar 2007 17:52
Locaţie: tulcea

Mesajde dora » 05 Mar 2007 17:40

buna tuturor...misto forumul..exact ce trebuia... eu il cunosc pe cel ce l-a realizat he he...ma mandresc cu el !! mi-a fost coleg si imi e prieten ,nu degeaba ii sp Head !!! Tine-o tot asa !!!poop :k: bravo!!!
be happy, don't worry !!! life goes on!!!
Avatar utilizator
dora
 
Mesaje: 16
Membru din: 01 Mar 2007 14:03

Multumiri !

Mesajde admin » 09 Mar 2007 15:51

Da, Cristina are dreptate. Ma cunoaste alaturi de alte persoane de care imi este mare drag. :) si ma mandresc cu ei pentru ca mi-au fost niste colegi si mai mult decat atat prieteni de care am sa-mi amintesc la fiecare pas pe care il fac. :() Partea cu "head" hmm. TOtusi multumesc anticipat :restecp: :)
Avatar utilizator
admin
Site Admin
 
Mesaje: 20
Membru din: 25 Feb 2007 02:18
Locaţie: Timisoara

Mesajde dora » 10 Mar 2007 13:06

da bvo nice speech ,HAD :math: ...partea cu "head"trebuia sa iti dai seama ca e eroare de dactilografie.. :brrr: :brrr: :brrr: daaaaaa??? :box: :) dar sa stii ca mie imi sunteti dragi,vb de voi colegutzii mei...si abia astept sa va revad.. :-x)
be happy, don't worry !!! life goes on!!!
Avatar utilizator
dora
 
Mesaje: 16
Membru din: 01 Mar 2007 14:03

Mesajde dora » 01 Iul 2007 22:43

ce faceti?ce pustiu e pe aici..:((
de ce?pacat k nu exista comunicare...sau va este mai usor cu radio shantzul din orash..:P
be happy, don't worry !!! life goes on!!!
Avatar utilizator
dora
 
Mesaje: 16
Membru din: 01 Mar 2007 14:03

Promotia 2007 ??

Mesajde lucyx » 02 Iul 2007 15:40

sal all!! claudiule tin sa-ti amintesc k a mai iesit o promotie din scoala nostra :D deci stii u ce trebuie s faci;)... ne vedem la timisoara :D
lucyx
 
Mesaje: 5
Membru din: 02 Iul 2007 15:35
Locaţie: Timisoara

Re: Promotia 2007 ??

Mesajde admin » 02 Iul 2007 15:52

lucyx scrie:sal all!! claudiule tin sa-ti amintesc k a mai iesit o promotie din scoala nostra :D deci stii u ce trebuie s faci;)... ne vedem la timisoara :D


Sal si tie tie Lucyx! de fapt buna tuturor. Da ai dreptate lucy..Unde mi-a fost capul :notsure: !? acum sper ca e bine si sper ca lumea sa nu se supere pe mine ;) da ne vedem la timisoara :D
Avatar utilizator
admin
Site Admin
 
Mesaje: 20
Membru din: 25 Feb 2007 02:18
Locaţie: Timisoara

Salutareee!!

Mesajde adynezu » 07 Iul 2007 11:59

Salutare Claudiu... Jos palaria pt treaba facuta! e excelent forumul (vad k e printre cele mai noi modele de forum :D ).... Nu prea pot sa postez pe nicaieri, pt k ink nu's in liceu :D , dar asta nu e o problema ;) (doar e forumul liceului, nu gimnaziului :)) )
Tine'o tot asa!
Avatar utilizator
adynezu
 
Mesaje: 2
Membru din: 07 Iul 2007 11:35
Locaţie: Sulina

Re: Salutareee!!

Mesajde admin » 10 Iul 2007 18:48

adynezu scrie:Salutare Claudiu... Jos palaria pt treaba facuta! e excelent forumul (vad k e printre cele mai noi modele de forum :D ).... Nu prea pot sa postez pe nicaieri, pt k ink nu's in liceu :D , dar asta nu e o problema ;) (doar e forumul liceului, nu gimnaziului :)) )
Tine'o tot asa!


Multumesc frumos pentru compliment...stii ce e frumos si lui D-zeu ii place :wink: nu e nici o problema cu postatul...ai tot dreptul sa postezi oriunde doresti :) :arrow: wicket :P
Avatar utilizator
admin
Site Admin
 
Mesaje: 20
Membru din: 25 Feb 2007 02:18
Locaţie: Timisoara

Mesajde B.AliNa » 24 Noi 2007 22:31

interesanta ideea cu forum-ul :wink: felicitari....spre sa se inscrie mai multi...ca e cam pustiu pe aici...oricum felicitari :D [/b]
B.AliNa
 
Mesaje: 5
Membru din: 24 Noi 2007 22:09

Re: B.AliNa

Mesajde admin » 24 Noi 2007 22:45

B.AliNa scrie:interesanta ideea cu forum-ul :wink: felicitari....spre sa se inscrie mai multi...ca e cam pustiu pe aici...oricum felicitari :D [/b]


Buna Alina ! :) da stiu ca e interesanta insa pentru unii se pare ca nu e asa :( ...ms frumos pentru compliment..acelasi lucru ma rog si eu: sa se inscrie cat mai multi! :D bine ai venit in familia noastra. :wink:
Avatar utilizator
admin
Site Admin
 
Mesaje: 20
Membru din: 25 Feb 2007 02:18
Locaţie: Timisoara

Mesajde Andreiushul » 26 Noi 2007 14:23

Haide-ti sa facem o mare si frumoasa familie.....Multumiri lui Claudiu, intemeietorul familiei virtuale :D
Andreiushul
 
Mesaje: 4
Membru din: 25 Noi 2007 20:38

sincere felicitari...^:)^

Mesajde Teutza » 02 Dec 2007 19:07

in sfarsit cineva care se gandeste si la noi..cei din Sulina..;)...!!!...sunt sigura ca ca familia asta o sa se faca mare....mare..mare..:)...!!!..sincere felicitari,Kl@udiu...^:)^...!!!...este un forum estraordinar ce merita nota 20... :) ..si chiar mai mult... :wink:[/i]
Avatar utilizator
Teutza
 
Mesaje: 3
Membru din: 23 Iun 2007 19:04


Înapoi la Bine ati venit pe forumul Liceului Jean Bart Sulina.

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 1 vizitator

cron